Hoi
Dit jaar gaat deKleineSpaak iets langer dan gewoonlijk op vakantie in de zomer. We hebben al jaren de wens om naar IJsland te gaan en dat gaan we dit jaar dus ook doen….
We gaan met de boot van Denenmarken naar IJsland en op IJsland gaan we het eiland op de fiets verkennen. Een echt plan hebben we niet maar wel een aantal plekken waar we langs willen fietsen. dwz, Watervallen, Geisers, Vulkanen, warmwaterbronnen, etc. Aangezien het weer nogal bepalend is hebben we niet echt een plan, In ijsland zeggen ze… als het slecht weer is wacht dan 5 minuten… en laten we ons met de wind en het weer mee waaien.
Dus dit jaar fietsen met kinderen op IJsland. Wel spannend omdat we geen idee hebben wat ons te wachten staat, De leegte, de wind, de temperatuur, de boodschappen, de bergen…..
Wij zijn: Pieter – Cynthia – Marit 15jr – Pepijn 12jr
Marit houdt een blog bij op Instagram: https://www.instagram.com/marits_adventure/
En op de website komt ook een pagina met info.
We zijn nog volledig in bedrijf t/m 2 juli
Van 4 tot 8 juli ronden we af en leveren we de laatste orders uit.
Vanaf 9 juli tot 16 augustus zijn we gesloten.
We blijven bereikbaar via sms voor garantie en dringende vragen
Wij kijken uit naar een mooie zomer!
Geniet er van!




