WEBSHOP

Wij zijn opzoek naar mensen die enthousiast kunnen vertellen over hun fietsvakantie ervaringen op de Fiets en Wandelbeurs.

Wanneer: 24, 25, 26 februari Jaarbeurs Utrecht.

We zoeken mensen die op fietsvakantie zijn geweest. Het maakt niet uit hoe ver, hoe lang of waarheen. Ons motto is: Het maakt niet uit hoe je fietst, het gaat er om dat je fietst!  Dus ga je lekker fietsen in Nederland langs hotels of trekkershutten, ga je fietsen met je kinderen heel ver weg en kampeer je in de bush. of alles wat daar tussen zit Je bent van harte welkom om je ervaringen te delen.  

Wat kan er allemaal:

Er kan best veel, dus neem je vakantieboeken, kaarten, routeboekjes mee. Er was zelfs al Iemand die zijn tent en uitrusting mee wilde nemen, dus we zijn aan het kijken hoe we dit kunnen inpassen. 

Maar misschien heb je heel veel ervaring met het reizen met de trein + fiets + gezin en wil je daarover vertellen. Of kan je heel goed koken (helaas mogen er geen branders gebruikt worden op de beurs) en heb je hele lekker vakantie gerechten etc. 

Of weet je alles van tenten omdat je je de afgelopen tijd suf gezocht hebt naar de perfecte familietent en wil je komen vertellen waarom je tot die keuze gekomen bent. 

Maar we zaten ook te denken aan een spelletjestafel, welke spelletjes kun je mee nemen op fietsvakantie, en leer deze aan aan andere gezinnen. 

Ook hebben we het idee van fietsvakantie daten: gezinnen die andere gezinnen zoeken om samen te fietsen of elkaar onderweg te ontmoeten  etc etc. 

Ook deze facebookgroep kan gepromoot worden, 

Wat vragen we: 

Dat je een ochtend of middag op de stand bent met je fietsvakantie verhaal. we delen de dag op in 2 delen, dus de ochtend en de middag, zodat je zelf of met elkaar ook nog de halve dag naar de beurs kan. (je kan je spullen bij ons achterlaten op de stand) 

Wat krijg je: 

Gratis toegang tot de beurs voor je hele gezin. 

Koffie, thee en limo en wat lekkers.

Een plek op de stand voor fietsen / fietsvakantie met kinderen. 

Wij, Pieter en Cynthia, zijn aanspreekpunt en aanwezig op de stand voor al je vragen.  

Wij zelf nemen een paar kindervakantie fietsen mee, maar ook wij zijn er gewoon met onze fotoboeken en vakantie verhalen. We hebben er heel veel zin in om er met elkaar een leuk en inspirerend weekend van te maken. 

Aanmelden: https://forms.gle/pmAAXBXaPnJjnvnY6 (google formulier)

Heb je vragen of wil je meer info neem gerust contact op dekleinspaak@gmail.com

Onze nieuwe informatie pagina’s fietsvakantie met kinderen: https://dekleinespaak.nl/fietsvakantie-met-kinderen/

 

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0